Головна » 2013 » Грудень » 3 » Західноєвропейське малярство XVIII-ХІХ століть з колекції Музею волинської ікони у Дубно.
3 грудня в історико-культурному заповіднику м.Дубно відкрилась виставка сакрального мистецтва «Релігійний живопис XVIII –XIX століть» з колекції Музею волинської ікони.

20 полотен представляють мистецтво Волині XVIII-XІX ст., коли відбувалося взаємне проникнення східної та західної іконописної традиції, впроваджувались і водночас існували різні стильові напрямки – бароко, рококо, класицизм. Пам’ятки олійного живопису з колекції Музею волинської ікони відкриють для відвідувачів широкий арсенал художньо-композиційних рішень, різноманітність культурних стилів, відмінність і єдність з відомими творами західноєвропейського живопису.
У відкритті виставки прийняли участь заступник голови Дубенської райдержадміністрації Юрій Шесталюк, директора заповідника Леонід Кічатий, заступник директора з наукової роботи  Волинського краєзнавчого музею Євгенія Ковальчук, завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва, духовенство, представники національно-культурних товариств, громадськості, студентства.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 522 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0