Головна » 2012 » Травень » 23 » Загинув Борис Григорович Возницький.
Загинув Борис Григорович Возницький.
Музейні працівники Волині з глибоким сумом сприйняли звістку про трагічну загибель Бориса Григоровича Возницького – директора Львівської національної галереї мистецтв, Героя України, лауреата Національної  премії імені Т.Г.Шевченка, заслуженого працівника культури України та заслуженого діяча культури Польщі, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України.
Це гірка непоправна втрата для України. Пішов з життя видатний український музеєзнавець та історик мистецтва, дбайливий Хранитель історико-культурної спадщини Західної України, знаний на Батьківщині та далеко за її межами подвижник на ниві музейництва та мистецтвознавства, уродженець Великої Волині, наш всесвітньовідомий земляк, що постійно піклувався про розвиток музейництва волинського краю, чесна і благородна людина.
Разом з усіма поділяємо біль непоправної втрати, висловлюємо щире співчуття рідним і близьким покійного, всім музейникам Львівщини та України.
Світла пам’ять про Бориса Григоровича Возницького назавжди залишиться в наших серцях.

Директор Волинського
краєзнавчого музею                                                А.Силюк
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 528 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0