Головна » 2014 » Січень » 16 » З Ювілеєм!
З Ювілеєм!
Сьогодні колектив Музею волинської ікони вітав з ювілеєм ветерана музейної справи на Волині Леоніда Васильовича Рожка.

Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва розповіла про трудовий шлях Леоніда Васильовича, відмітила його відповідальність, сумлінність, ініціативність при виконанні обов’язків на різних посадах: наукового працівника, завідувача відділу, доглядача залів. У 1980-х роках Леонід Рожок очолював експедиції музею по дослідженню культових споруд Волині. Пам’ятки привезені з експедицій стали невід’ємною частиною фондів Музею волинської ікони та експозиції.
З теплими словами вдячності за багаторічну сумлінну працю до ювіляра звернулася Євгенія Ковальчук, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею. До цих щирих привітань приєдналися усі працівники Музею волинської ікони.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 480 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2