Головна » 2017 » May » 13 » Воркшоп на тему «Креативність у музейній практиці» відбудеться в Луцьку
Воркшоп на тему «Креативність у музейній практиці» відбудеться в Луцьку

24 травня 2017 р. об 11:00 у Волинському краєзнавчому музеї на базі Музею історії Луцького братства Linda Norris та Rainey Tisdale проведуть воркшоп на тему «Креативність у музейній практиці», а також представлять український переклад книги «Креативність в музейній практиці».

Під час воркшопу автори книги поділяться власною теорією креативності, яку вони використовують в професійній практиці роботи з музеями. Лінда та Рейні продемонструють можливості реалізації нових творчих практик, здійснення оцінки помилок, переконання інших у власних цікавих ідеях та продукування творчої енергії, яка необхідна будь-якій організації.

Автори переконані, що креативність має більше значення, ніж будь-коли, особливо у час, коли ресурси обмежені і зосередяться на актуальних проблемах і креативних рішеннях, які можна реалізувати в музеї негайно. Однією з таких практик є оцифрування музейних колекцій, яка буде представлена Eugene Chervony під час заходу.

10:30 - Реєстрація
11:00 - 13:00 - Презентація книги
13:00 - 14:00 - Перерва на каву / Обід
14:00 - 16:00 - Воркшоп
16:00 -17:00 - Презентація прикладів оцифровання колекцій

Подія відбуватиметься англійською мовою із послідовним перекладом.

Вхід вільний.

Захід організований ГО «Креативний музей» і пройде в рамках проекту Музею історії Луцького братства «Музей – громаді».

Подія відбудеться за підтримки посольства Сполучених Штатів в Україні, відділу преси, освіти та культури посольства США, Управління туризму та промоції м. Луцьк.

Джерело: Музейний простір України

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 693 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2