Головна » 2012 » Березень » 29 » Волинським краєзнавчим музеєм започатковано низку заходів щодо відзначення 130-ої річниці від дня народження В’ячеслава Липинського.
   До 130-ої річниці від дня народження В’ячеслава Липинського – відомого політичного і державного діяча початку ХХ століття, історика, соціолога, публіциста, теоретика українського консерватизму, уродженця Волині Волинським краєзнавчим музеєм започатковано низку заходів.
   14 березня 2012 року Верховною Радою України прийнято Постанову „Про відзначення 130-річчя з дня народження В’ячеслава Казимировича Липинського”.
   Волинським краєзнавчим музеєм планується проведення тематичних вечорів, експонування виставок, діяльністю лекторію „Лицар української державності”. Спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки 17–18 квітня буде проведено Міжнародну наукову конференцію „Суспільно-політична спадщина В’ячеслава Липинського і сучасність”. Ряд заходів відбудеться у відкритому до 20-ої річниці Незалежності України Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського.
   Нині, у Волинському краєзнавчому музеї розгорнуто пересувну фотодокументальну виставку „Я хочу, щоб була Україна...”, на якій представлені матеріали про життя і громадсько-політичну, державну та наукову діяльність В’ячеслава Липинського. Протягом найближчого часу буде експонуватися у навчальних закладах Волині згідно окремого графіку.
  27 березня у с. Затурці відбулася зустріч із племінниками В.Липинського та їх родинами.

Фото Л.Максимова.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 720 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0