Головна » 2012 » Листопад » 23 » Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки показав фрагменти козацької зброї.
Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки добре відомий краянам своїми експозиціями, що розповідають про військову історію Волині починаючи з Княжих часів до Збройних сил незалежної України репрезентуючи авіаційну і бронетанкову техніку, артилерійське і зенітно-ракетне озброєння. Цього разу працівники музею підготували своїм відвідувачам ще один сюрприз, а саме фрагменти козацької зброї ХVІ-ХVІІ століть, що були нещодавно знайдені у селі Крупа Луцького району.

Джерело: Волинська ОДТРК, 23.11.2012
Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 814 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1