Головна » 2012 » Квітень » 4 » Волинський краєзнавчий музей запрошує у школу писанкарства „Чарівний писачок”.
Волинський краєзнавчий музей запрошує у школу писанкарства „Чарівний писачок”.

З 5 квітня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї розпочинаються заняття в школі писанкарства „Чарівний писачок”, яка традиційно діє перед Великоднем вже майже 20 років.
   Щоб залучити молодь до українських традицій, працівники відділу етнографії навчають її розписувати писанки. Розповідають чим відрізняється писанка від крашанки та інших оздоблених великодніх яєць. За допомогою писачка і воску школярі виводять свої перші лінії, ознайомлюються з традиційними писанковими візерунками, характерними для волинського краю. На занятті учні мають змогу пофарбувати писанку. Для цього використовуються харчові барвники, безпечні для дітей. Щоб писанка була завершеною з неї необхідно правильно зняти віск.
   Кожне заняття у школі писанкарства триває 45 хвилин. За цей час юні майстри встигають розписати дві писанки. Ті хто вже не вперше відвідують навчання, виготовляють значно більше писанок та й візерунки обираються для них більш складні.
   Крім школярів, на уроки писанкарства приходять учні училищ й лучани старшого віку, які цінують традиційну культуру Волині. Заняття триватимуть до 12 квітня 2012 року згідно з попередніми записами, які здійснюються за телефоном 24-23-58 (відділ етнографії).
   Отож запрошуємо всіх охочих створити свою писанку до Великодня.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 581 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0