Головна » 2012 » Лютий » 15 » Волинський краєзнавчий музей запрошує на заходи, приурочені до дня народження Лесі Українки.
Волинський краєзнавчий музей запрошує на заходи, приурочені до дня народження Лесі Українки.     У лютому Волинський краєзнавчий музей  традиційно проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки.
   Згідно із угодами про співпрацю, які були укладені між Волинським краєзнавчим музеєм і навчальними закладами міста Луцька, у середніх школах експонується фотодокументальна пересувна виставка „Леся Українка і Волинь”. На виставці представлено матеріали, які розповідають про перебування Лесі Українки на Волині, зокрема, Луцький і Колодяжненський періоди, пошанування пам’яті Лесі Українки у сучасній Україні та світі. Частина матеріалів виставки ілюструє історію написання драми-феєрії „Лісова пісня”. У 2011 році виповнилось 100 років з часу написання цього твору. Показані світлини урочища Нечимне, яке стало природною декорацією для шедевру української літератури. Виставка експонується з екскурсійним обслуговуванням науковими працівниками музею.  Протягом  13-15 лютого із виставкою знайомились учні Луцької ЗОШ №15, на черзі Луцька спеціалізована школа №1.

22 лютого у Волинському краєзнавчому музеї  відбудеться вечір-портрет Петра Косача, батька Лесі Українки, державного і громадського діяча, приурочений до 170-ї річниці від дня його народження.
   У Художньому музеї у Луцьку  24 лютого пройде культурно-мистецька акція до дня народження Лесі Українки.
   Також з нагоди 141-ї річниці від дня народження поетеси у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбудуться:
– обласний огляд-конкурс читців „Мій любий краю” (19 лютого);
– літературно-мистецьке свято (25 лютого) о 10.30 год., в програмі:
  • літературний вечір „Відгуки душі” до 110-ої річниці публікації третьої поетичної збірки Лесі Українки,
  • відкриття виставки „Леся Українка та родина Косачів у портретах”,
  • моновистава „Одержима” у виконанні заслуженої артистки України Галини Кажан.
Запрошуємо прийняти участь у заходах музеїв, приурочених дню народження Лесі Українки.
Телефони для довідок:
(0332) 24-75-81 – Волинський краєзнавчий музей,
(0332) 72-30-75 – Художній музей,
(03352) 9-02-24 – Колодяжненський літературно-меморіальний музеї Лесі Українки.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 696 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0