Головна » 2012 » Лютий » 20 » Волинський краєзнавчий музей запрошує на заходи, приурочені до 130-ої річниці від дня народження В’ячеслава Липинського.
Волинський краєзнавчий музей
запрошує
на заходи, приурочені до 130-ої річниці від дня народження
В’ячеслава Липинського, українського історика, публіциста,
громадського та політичного діяча

У 2012 році Волинський краєзнавчий музей проводить ряд заходів, приурочених до 130-ої річниці дня народження українського історика, публіциста, громадського та політичного діяча В’ячеслава Липинського:

- експонування пересувної фотодокументальної виставки „Я хочу, щоб була Україна...”;
березень-квітень

- тематичний вечір „Життєвий і творчий шлях В’ячеслава Липинського”;
квітень

- відвідання Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського, відділу Волинського краєзнавчого музею (оглядова і тематичні екскурсії);
протягом року

- цикл лекцій „В’ячеслав Липинський: життєвий шлях, громадсько-політична і наукова діяльність” на базі Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського;
березень-листопад

- вечір „З вірою у відродження України” до 130-річчя від дня народження В’ячеслава Липинського у Будинку культури с. Затурці Локачинського району;
16 квітня

- міжнародна наукова конференція „Суспільно-політична спадщина В’ячеслава Липинського і сучасність”, на базі історичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк, вул. Шопена, 24, корпус D, історичний факультет).
Напрямки роботи конференції:
 - Життя і творчість В’ячеслава Липинського
 - Ідейно-теоретична спадщина В’ячеслава Липинського і сучасність
 - Державотворча діяльність В’ячеслава Липинського
 - Україна і світ у творчому доробку В’ячеслава Липинського
 - Питання дослідження та збереження спадщини В’ячеслава Липинського
17–18 квітня 2012 року
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 906 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0