Головна » 2014 » November » 28 » Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики „Вертепне дійство”.

про проведення Десятого обласного конкурсу

різдвяно-новорічної атрибутики

„Вертепне дійство”

Мета конкурсу: виявлення, вивчення, збереження та популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща; розвиток духовності, піднесення творчої активності дітей та молоді на зразках традиційної народної культури.

Умови конкурсу:

1. Конкурс проводиться серед дітей (школярів, учнів середніх спеціальних навчальних закладів), дорослих (студентів вузів, людей різних сфер діяльності).

2. На конкурс подаються традиційні атрибути різдвяно-новорічних свят: натуральні лялькові і декоративні вертепні шопки, сценарії вертепів, різдвяні зірки, маски ряджених, реквізити колядників і щедрівників, дідухи, павуки; твори народного мистецтва на різдвяно-новорічну тематику.

До поданих на конкурс атрибутів додаються такі відомості:

- назва роботи, дата і місце виготовлення;

- відомості про автора (прізвище, ім’я та по-батькові, рік народження, професія, місце роботи або навчання, домашня адреса, телефон, ідентифікаційний номер).

Основні критерії оцінювання робіт:

1. Відповідність форм та змісту атрибуту місцевим традиціям.

2. Цікаве творче вирішення.

3. Художній і технічний рівень виконання.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами, призами. Кращі роботи передаються до фондів музею та будуть експонуватися на виставках.

Сучасні новорічні прикраси, які не мають відношення до традиційної народної культури, просимо на конкурс не подавати.

Заявки на участь у конкурсі та атрибути різдвяно-новорічних свят подаються у Волинський краєзнавчий музей (відділ етнографії) до 22 грудня 2014 року (крім суботи і неділі) за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Контактні телефони: 24-23-58, 24-56-19. E-mail: [email protected]

З А Я В К А

на участь у Десятому обласному конкурсі

різдвяно-новорічної атрибутики „Вертепне дійство”