Головна » 2016 » April » 13 » Волинський краєзнавчий музей з 20 по 28 квітня запрошує на заняття до школи писанкарства!

Усіх бажаючих розписати писанки запрошуємо до школи писанкарства!

Писанку, прадавній символ Великодня, може кожен створити власноруч. Для цього потрібні певні матеріали: писачок, віск, свічка, курячі яйця, барвники і бажання. Працівники музею допоможуть Вам опанувати процес створення писанки. Новачків, які вперше візьмуть до рук писачок, навчать усіх етапів традиційного воскового розпису.

У Волинському краєзнавчому музеї Ви дізнаєтеся про історію писанкарства волинського краю, розмалюєте писанку, використовуючи традиційну орнаментику.

Запрошуємо на заняття з 20 по 28 квітня 2016 року (крім суботи і неділі) школярів, студентів, дорослих. Навчання можуть бути індивідуальними та для груп до 18 чоловік, проводяться з 9.00 до 16.00 год., тривалість одного заняття 45 хв. До вартості навчання входить вхідний квиток у музей.

Увага! Попередній запис обов’язковий

Телефон для довідок: 24-23-58

(м. Луцьк, вул. Шопена, 20, відділ етнографії).

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 692 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5