Головна » 2012 » Лютий » 26 » Волинський краєзнавчий музей пропонує з 1 по 7 березня.
Волинський краєзнавчий музей пропонує з 1 по 7 березня.
З 1 по 7 березня цього року у Волинському  краєзнавчому музеї:
   -    5 – 16 березня  - „Дні Кобзаря у Шевченківській світлиці Миколи Куделі”.
   -    6 березня о 14.00 год. – вечір-портрет української поетеси Людмили Лежанської (1947 - 1981) „Крізь біль – в життя, до світла”, присвячений 65-ій річниці від дня народження;
   -    6 березня о 15.00 год. – відкриття персональної виставки художніх робіт Костянтина Сапуна (м. Вінниця)
протягом тижня:
   -    виставка „Втрачена хронологія: археологічні дослідження 2011 р. на Волині”;
   -    персональна виставка „Оксанина лялька” (майстриня Оксана Смерека-Малик, м. Львів).

У  Музеї  волинської ікони:
   -   виставка „Божественні лики. Між Сходом і Заходом” (релігійний живопис XVIII- XIX ст. із колекції Волинського краєзнавчого музею).

У  Художньому музеї:
    - 2 березня  о 16.00 год. – відкриття виставки малярства волинської художниці Тетяни  Мялковської „Зіллячко”;
         протягом тижня:
    - виставка  творів графіки волинського художника Михайла Савицького.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 524 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0