Головна » 2012 » Червень » 6 » Волинський краєзнавчий музей – до Євро 2012.
Волинський краєзнавчий музей – до Євро 2012.
До початку футбольних ігор чемпіонату Європи по футболу „Євро 2012” 6 червня 2012 року працівниками відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею доповнено експозиційний зал „Волинь: історія, політика, економіка, культура” блоком матеріалів, які присвячені цій події (м’яч, офіційна символіка з логотипом Євро 2012, футбольні символи двох країн-господарів – Славко та Славек, карта Україна-Польща з містами де розміщені стадіони (їхнє зображення), на яких будуть відбуватися ігри чемпіонату). Тут представлені монети із серії Фінальний турнір чемпіонату Європи по футболу 2012 р.”, поштові марки, які введені в обіг 28 травня 2012 року: зчіпка з чотирьох марок „Міста – господарі УЄФА ЄВРО 2012” №1194 „Львів”, №1195 „Київ”, №1196 „Харків”, №1197 „Донецьк”, а також „Футбольні арени УЄФА ЄВРО 2012” – надруковані зчіпкою з чотирьох марок : №1198 „Львів. „Арена Львів”, №1199 „Київ. НСК „Олімпійський”, №1200 „Харків. ОСК „Металіст”, №1201 „Донецьк. „Донбас Арена”. На стенді можна побачити і не марковані поштові конверти із зображенням футбольних арен у містах-господарях Євро 2012. Окремо представлені конверти зі спецпогашенням, які видані Волинською асоціацією колекціонерів „Паритет”, з печаткою футбольного клубу „Волинь”. Розміщена інформація про офіційного спонсора чемпіонату ПАТ „Укрсоцбанк” (Uni Credit Bank).
   У приміщенні цього банку у Луцьку 31 травня була відкрита нумізматична виставка „Волинь зустрічає чемпіонат Європи з футболу „Євро 2012”. Футбол у нумізматиці і предметах колекціонування”. Її організатори показали футбол у поштових конвертах, листівках, марках, кераміці, посуді, журналах, світлинах, афішах, автографах. Як сказав голова Волинської асоціації колекціонерів „Паритет” Анатолій Сєрков, виставку можна оглянути з 10 до 16 години щодня, крім вихідних, до 1 липня у приміщенні „Укрсоцбанку” на вулиці Шопена, 22а.

Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 678 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0