Головна » 2013 » Липень » 18 » Волинські ікони у міжмузейному проекті „Велике і Величне” (ВІДЕО).
Волинські ікони у міжмузейному проекті „Велике і Величне” (ВІДЕО).
З 27-го липня по 22-е вересня у музейному комплексі „Мистецький Арсенал” у Києві презентуватимуть міжмузейний виставковий проект „Велике і Величне”. Приурочений він до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Буде представлено тисяча взірцевих творів із колекцій 35 провідних музеїв.

Музей Волинської ікони вперше братиме участь у проекті такого масштабу. На столичну виставку  відібрано 31 експонат. Буде представлена не лише Волинська ікона, але й православний іконопис, костельний живопис, декоративна різьба і металопластика. За словами завідувачки Музею Волинської ікони Тетяни Єлісеєвої, відібрані картини не належать до діючої експозиції, а зберігаються у фондах музею. Тому поціновувачам сакрального мистецтва будуть представлені невідомі досі роботи.
 Виставка „Велике і Величне”, ініційована Міністерством культури України, охопить історичний період тривалістю понад п’ять тисячоліть. Проект покликаний показати вплив християнства на розвиток культури в Україні.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 498 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1