Головна » 2013 » Грудень » 3 » Волинська ікона XVI-XVIII ст. з колекції Музею волинської ікони у Луцьку.
Волинська ікона XVI-XVIII ст. з колекції Музею волинської ікони у Луцьку.
Нещодавно вийшов друком набір листівок „Волинська ікона XVI-XVIII ст. з колекції Музею волинської ікони у Луцьку”, який репродукує п’ятнадцять кращих творів темперного живопису з колекції музею.

Набір листівок містить зображення найпопулярніших на Волині іконописних сюжетів і відкриває неповторний образний світ і художні особливості волинського малярства XVI-XVIII століть. Для кращого розуміння історії пам’яток, їх сюжетів, іконографії та особливостей стилю кожна листівка супроводжується коментарем. Набір можна придбати в Музеї волинської ікони.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 415 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1