Головна » 2013 » Липень » 29 » Волинян запрошують на заходи, приурочені вшануванню пам’яті Лесі Українки і написанню нею „Лісової пісні”.
Мистецьке свято „Лісова пісня”, приурочене до 102-ї річниці від часу написання однойменної драми-феєрії і сторіччя пам’яті Лесі Українки, відбудеться 3-4 серпня у Ковельському районі.
Розпочнеться дійство біля пам’ятника Лесі у Ковелі, далі учасники поетично-мистецького заходу відвідають музей-садибу сім’ї Косачів в Колодяжному. Наступного дня заходи продовжиться в Нечимному, де на лісовій галявині звучатимуть уривки з „Лісової пісні” у виконанні фольклорних колективів краю. Як і щороку, нагороди отримають  юні поети – переможці поетичного конкурсу серед школярів області, який обласна письменницька організація організовує разом із обласним відділенням Малої Академії Наук.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 613 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0