Головна » 2012 » Квітень » 1 » Вітання голові Волинської обласної організації УТОПІК Г.С.Марчук.
Вітання голові Волинської обласної організації УТОПІК Г.С.Марчук.
Вельмишановна
Галино Степанівно!

Колектив Волинського краєзнавчого музею вітає Вас з важливим життєвим ювілеєм.
   Працівники музеїв Волині шанують Вас як знаного культурно-освітнього діяча, невтомного дослідника нашої історії, активного учасника музейного та краєзнавчого руху в області, дбайливого Хранителя і захисника пам’яток історії та культури волинського краю, людину, яка своєю невтомною пошуковою працею повернула з небуття безцінні історико-культурні пам’ятки українського народу, яка всю себе віддає справі порятування, дослідження та популяризації нашої історико-культурної спадщини. Ваша невтомна самовіддана праця на чолі Волинської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури стала вагомим внеском у збереження та популяризацію історико-культурних пам’яток волинського краю. Створений Вами Музей дзвонів у Луцькому замку, проведені науково-практичні історико-краєзнавчі конференції, фестивалі дзвонарного мистецтва „Благовіст Волині”, упорядковані та видані збірники наукових конференцій та книги, відіграли помітну роль у популяризації нашої історії та вихованні національної свідомості волинян.
   У день Вашого ювілею прийміть нашу найщирішу вдячність за багаторічну плідну співпрацю з Волинським краєзнавчим музеєм, значний особистий внесок у розвиток історичного краєзнавства та музейної справи Волині, велику науково-дослідницьку роботу по вивченню історії краю, збереження та популяризацію його історико-культурних пам’яток.
   Зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, творчої наснаги та нових здобутків на ниві збереження культурної спадщини українського народу, дослідження та популяризації нашої історії.
   Нехай ще багато років б’ється Ваше невтомне серце дослідника та патріота Волині. Хай доля буде щедрою та прихильною до Вас, а Господь – оберігає на життєвому шляху.

З повагою,
директор Волинського
краєзнавчого музею                                           А.Силюк

1 квітня 2012 року