Головна » 2015 » December » 3 » Виставку плакатів Федора Сподинюка про Голодомор 1932-1933 років відкрито у Володимир-Волинському музеї

3 грудня 2015 року у Володимир-Волинському історичному музеї відкрито виставку плакатів Федора Сподинюка «Голодомор в Україні 1932-1933 років».

Федір Володимирович Сподинюк усе життя працював викладачем образотворчого мистецтва у Володимир-Волинському педагогічному коледжі. Як справжній патріот України художник не міг залишатися осторонь трагічної сторінки нашої історії і тому змалював її у своїх 12 плакатах. На них зображено Йосипа Сталіна – головного ініціатора штучного голодомору, українських селян – жертв цього геноциду, символічну могилу.

На відкритті виступив директор художньої школи Адам Михалик (ліворуч на фото), який розповів про значення плакату у культурно-просвітницькій роботі.

Студенти 2 курсу педколеджу (спеціальність «образотворче мистецтво») разом з куратором Оксаною Білик оглянули виставку.

На відкритті прозвучали вірші викладача педколеджу Інни Совальської.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 832 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1