Головна » 2011 » Липень » 20 » ВИСТАВКУ ДО ДНЯ МІСТА ВІДКРИТО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ
ВИСТАВКУ ДО ДНЯ МІСТА ВІДКРИТО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ
У фойє Володимир-Волинського історичного музею експонується фотовиставка Вулицями давнього Володимира, присвячена 1023 річниці від дня першої літописної згадки про місто Володимир над Лугою.
Репрезентовані світлини різних років взяті з фондів музею. На них можна побачити дзвіницю костелу на Фарній площі (тепер – Площа Героїв), яка збереглася хіба що в спогадах міських старожилів, вулицю Соборну (фото 30-х років ХХ століття), Собор Різдва Христового (на той час Костел Послання Апостолів) з торгівельними рядами, які розташовувалися неподалік, приміщення магістрату. Інша група фотографій розповідає як проводилося свято обжинок у нашому місті ще в 20-30-х роках ХХ століття, ще один цикл фотознімків висвітлює життя військових.
 Колектив музею сподівається, що ця виставка стане цікавою для жителів і гостей міста і буде своєрідним дарунком володимирчанам з нагоди Дня міста.
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 755 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0