Головна » 2013 » Вересень » 26 » Виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю” Міжнародного фестивалю українського фольклору „Берегиня”.
16:22
Виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю” Міжнародного фестивалю українського фольклору „Берегиня”.
Виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю” Міжнародного фестивалю українського фольклору „Берегиня”.
27-29 вересня у м.Луцьку відбудеться Сьомий Міжнародний фестиваль українського фольклору „Берегиня”. Його метою є популяризації українських традицій, обрядів, звичаїв, відродження народних весільних дійств, звичаєво-обрядової автентики літньо-осіннього циклу, якими в усі віки славилася наша земля.
У рамках фестивалю у  Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка розгорнута виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю”, основна частина якої оформлена унікальними експонатами з фондів Волинського краєзнавчого музею. Древні та автентичні речі цієї виставки віднайдені в результаті багаторічної збиральницької роботи музейних працівників на теренах Волині і несуть у собі історію сімейно-побутових обрядів і різноманітні стилі виготовлення.Мета виставки – ознайомити відвідувачів з багатими надбаннями нашого народу, що зберігаються у фондах обласного краєзнавчого музею, показати традиційне весільне волинське вбрання, звернути увагу на символіку, колорит, мистецький смак народних майстрів краю.Сьомий Міжнародний фестиваль українського фольклору „Берегиня” дотримується важливої місії консолідації світового українства, сприяння відродженню та популяризації українського народного мистецтва.
 
Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 562 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]