Головна » 2013 » Січень » 23 » Виставка у Ківерцівському краєзнавчому музеї до Дня Соборності та Свободи України.

22 січня 2013 року у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відбулась виставка літературних творів, дитячих малюнків, виробів і світлин, приурочена Дню Соборності та Свободи України, яку відвідали голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник, заступник керівника виконавчого апарату районної ради – керуюча справами Ольга Ярощук, представники апарату та відділу освіти райдержадміністрації, громадськості району.
На виставці були представлені художні твори учнів загальноосвітніх шкіл №4 та №1 Миколи Яковлюка, Тетяни Люпи, Діани Пиркової, Володимира Степанюка, Мирослави Нитипчук, Інни Мосійчук; витинанки Яни Козак, учениці міської загальноосвітньої школи №3; ляльки-мотанки Юлії Куцик, Марії Лебедюк, Владислава Горейка, Вікторії Пічман, композиція з бісеру „День Соборності України” Сергія Люпи, учня загальноосвітньої школи №4, роботи гуртка художньої вишивки учнів міської загальноосвітньої школи №3 (керівник Людмила Литвина).
З захопленням присутні переглядали роботи вихованців центру дитячої та юнацької творчості виготовлені з соломки, бісеру, ниток, кольорового паперу, серед яких: „З Україною в серці” колективна робота гуртка „Художнє ткацтво”, „Квіти Волині” Людмили Коржаневської, „Моє рідне село”, „Моя країна – Україна” колективні роботи творчої майстерні декоративно-ужиткового мистецтва „Перлина”, „Квітковий дивоцвіт” Марії Лебедюк та Вікторії Пічман, вихованців студії художнього дизайну „Берегиня” та багато інших.
Працівники районної централізованої бібліотечної системи підготували книжкову виставку „Україна: від подиху до сьогодення” та продемонстрували декілька відеосюжетів з циклу „Невідома Україна”.

Джерело: сайт Ківерцівської районної ради
Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 843 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1