Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Виставка „Нагороди Української Православної Церкви” (ВІДЕО).
Виставка „Нагороди Української Православної Церкви” (ВІДЕО).
23 жовтня, у рамках святкування 1025-ти річчя Хрещення Київської Русі, Музей волинської ікони відкрив першу в Україні виставку нагород Української Православної Церкви, які були передані Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.

У відкритті виставки взяли участь Митрополит Вишгородський і Чорнобильський, намісник Успенської Києво-Печерської Лаври Павел, Митрополит Волинський і Луцький Ніфонт, Голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, Настоятелька Зимненського Святогорського Успенського монастиря – ігуменя Стефана, Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, мер міста Микола Романюк, представники духовенства та відвідувачі музею. Перед відкриттям виставки гості ознайомилися з експозицією музею приклонилися перед Холмським Чудотворним образом Богородиці. Урочисте відкриття розпочали Борис Клімчук та Митрополит Ніфонт, перерізавши символічну стрічку.

З вітальним словом виступили Митрополит Павел, Митрополит Ніфонт, губернатор Борис Клімчук, отець Валентин Марчук. Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва представила виставку «Нагороди Української Православної Церкви», яку гості оглянули з великим інтересом.

Фото Л.Максимова
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 678 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2