Головна » 2013 » Березень » 24 » Виставка фотографа Віктора Давидюка (ВІДЕО).
Виставка фотографа Віктора Давидюка (ВІДЕО).
   У ці дні виставкова зала Ковельського історичного музею знайомить ковельчан з творчістю місцевого фотографа Віктора Давидюка. У своїй дебютній експозиції, яка має назву „Життя коротке, мистецтво нескінченне”, автор представив близько ста робіт, зроблених ним за 25 років захоплення мистецтвом фотографії.
   Сам Віктор Давидюк зізнається: фотографія для нього – хобі, стиль життя. Оскільки часто подорожує, на його фотографіях багато архітектури та пейзажів європейських міст. І, звичайно, рідний Ковель: добре знайомі вулиці, будинки. А ще – емоції рідних та друзів, зафіксовані у фотопортретах.
   Перехід в „цифру” фотограф називає велінням часу. А от ностальгія за чорно-білим фото – це те, що часові непідвладне.
   І хоч фотографує Віктор уже чверть століття, на публічний показ своїх робіт наважився вперше. Каже: надихнула дружина, яка завжди вірила у його творчі здібності. В мистецтві фотографії автор цінує не лише форму, а й "естетичне навантаження”. Те, як зафіксована мить життя передає його власне розуміння світу. А перша публічна виставка цікава й тим, що дає змогу побачити, як відрізняється сприйняття конкретного фото автором і тими, хто бачить фотознімок вперше.
   Ковельчани та гості міста зможуть переглянути фотовиставку Віктора Давидюка „Життя коротке, мистецтво нескінченне” до 12 квітня.

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 608 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1