Головна » 2019 » Лютий » 23 » Виставка до дня народження Лесі Українки. Обласний музей запрошує на презентацію із сюрпризом…
09:46
Виставка до дня народження Лесі Українки. Обласний музей запрошує на презентацію із сюрпризом…
Виставка до дня народження Лесі Українки. Обласний музей запрошує на презентацію із сюрпризом…

25 лютого о 12.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття оновленої виставки «Будуть приходити люди…», приуроченої до 148-ої річниці від дня народження Лесі Українки та 105-ої річниці з часу виходу першого окремого видання драми-феєрії «Лісова пісня» (1914).

Центральне місце на виставці займають 36 графічних робіт – повна серія ілюстрацій «Лісової пісні» самобутньої української художниці Софії Караффи-Корбут, які вперше експонуються в нашому музеї.

Окрім книжкових видань «Лісової пісні», в тому числі й справжніх раритетів першої половини ХХ століття, виставка містить ще й окремий розділ, представлений творами скульптури і декоративно-прикладного мистецтва. Це: скульптурна композиція «Музика весни» за драмою-феєрією «Лісова пісня» (автор – С. Наумов), а також фарфорові статуетки персонажів «Лісової пісні» (автор – М. Беляєв).

Для наших гостей ми підготували справжній сюрприз – презентацію унікальної рукотворної книги «Лісова пісня», яка не має аналогів у світі. Її представить авторка, фундатор видавництва книг ручної роботи «Креативна книга» Олена Медведєва (м. Рівне). Пані Олена обіцяє потішити своїх луцьких шанувальників і ще однією авторською «новинкою» – масштабним проектом «Лісова пісня», розробленим у співпраці з Волинським краєзнавчим музеєм. Відвідувачі зможуть не лише познайомитись з етапами нелегкої творчої роботи, а й долучитись до них власноруч.

Несподівані біографічні сюжети, пов’язані з історією написання і першого виходу в світ геніального твору Лесі Українки, з’ясування хвилюючих подробиць коректорської роботи над першим виданням самої авторки та її рідних, думки про прямий перегук гідного художнього оформлення книги з її текстом – все це та багато іншого чекає на Вас на музейному заході.

Людмила Завада,
науковий співробітник
Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 45 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]