Головна » 2011 » Травень » 17 » Виставка дерев'яної скульптури Володимира Філіпчука "Волинський лісоград на Любомльщині".
У відділі природи Волинського краєзнавчого музею працює виставка дерев'яної скульптури Володимира Філіпчука "Волинський лісоград на Любомльщині", приурочена до Міжнародного року лісів.
Автор виставки Володимир Йосипович Філіпчук народився у селі Пульмо Любомльського (тепер Шацького) району у родині вигнанців із Холмщини. Навчався у Пульмівській і Любомльській середніх школах. Закінчив Любомльське професійно-технічне училище № 9. Захоплюється малюванням, вирізблюванням скульптури із дерева, пише вірші та гуморески. Серед книг – "Строки обветренных улиц", "Равлики-павлики", "Чому запізнюється поїзд". Любить подорожі. Побував майже у всіх великих містах України, Білорусі, країн Прибалтії та Росії.
На виставці представлено 37 скульптур із дерева. Серед них фігурки людей, звірів, птахів.
Виставка розрахована на широке коло глядачів.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 886 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0