Головна » 2013 » Вересень » 12 » Віктор Янукович оглянув експозицію Музею волинської ікони.
Віктор Янукович оглянув експозицію Музею волинської ікони.
Президент України Віктор Янукович під час робочої поїздки до Волинської області відвідав у Луцьку Музей волинської ікони. Глава держави ознайомився з експозицією музею, до якої входять самобутні твори школи волинського іконопису.

Під час екскурсії, яку проводила завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва, Віктор Федорович цікавився історією створення колекції ікон та шляхами її поповнення сьогодні.

Президент приклонився перед Холмською чудотворною іконою Богородиці, зворушений розповіддю про славетну християнську святиню.

Наприкінці зустрічі глава держави подарував музею ікону Архистратига Михаїла початку XIX ст., написану в українській бароковій традиції. У відповідь Тетяна Єлісєєва вручила президенту подарунок від Музею волинської ікони – гравертон із зображенням Холмської чудотворної ікони Богородиці та альбом "Музей волинської ікони", що репрезентує колекцію музею.

Прощаючись, Віктор Янукович сказав, що давно збирався відвідати музей, на кінець здійснив свої наміри і навіть погода тому посприяла, і висловив сподівання на подальші зустрічі.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 554 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2