Головна » 2012 » Лютий » 7 » Вийшов з друку біобібліографічний покажчик, присвячений О.Ф.Ошуркевичу.
Вийшов з друку біобібліографічний покажчик, присвячений О.Ф.Ошуркевичу.
   Вийшов з друку біобібліографічний покажчик, присвячений Олексі Федоровичу Ошуркевичу (1933-2010) – українському фольклористу, етнографу, музейнику, краєзнавцю, заслуженому працівнику культури України: Олекса Ошуркевич: до народних джерел: біобібліогр. покажч. / упр. культури і туризму Волин. ОДА; Волин. ОУНБ ім. Олени Пчілки; упоряд. В.В.Бабій, ред. А.А.Понагайба. – Вид. 2-ге, доповн. – Луцьк: ПВД „Твердиня”, 2011. – 128 с.
   В ньому зібрано відомості про творчий доробок дослідника за 1956-2010 роки, а також матеріали про його життя та діяльність. Олекса Федорович до виходу на пенсію довгий час працював у Волинському краєзнавчому музеї, завідував відділом етнографії та народних промислів. За час роботи у музеї зробив значний внесок у розвиток музейної справи в області, дослідження та популяризацію етнографії та фольклору Волині.
   Адресований покажчик науковцям, фольклористам, етнографам, краєзнавцям, культурно-освітнім працівникам, усім, хто цікавиться дослідженням історії, побутової культури українського народу.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 741 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0