Головна » 2011 » Вересень » 8 » Виготовлено проект реставрації будинку, де жив і працював композитор Ігор Стравінський в Устилузі.
Відповідно до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва і туризму на 2011-2015 роки в Інституті „Укрзахідпроектреставрація” виготовили проект реставрації будинку, де жив і працював композитор Ігор Стравінський в Устилузі.
Реставрація, музеєфікація та пристосування для Устилузької школи мистецтв пам’ятки історії національного значення передбачені Угодою щодо регіонального розвитку Волинської області. А нещодавно в Устилузі відремонтували вулиці Липову та Стравінського, що ведуть до об’єкту туристичного показу.
Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 797 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0