Головна » 2013 » Березень » 26 » Відвідини Музею волинської ікони Главою Української Греко-Католицької церкви Верховним Архієпископом Києво-Галицьким Блаженішим Святославом.
26 березня 2013 року у рамках візиту на Волинь Музей волинської ікони відвідав Глава Української Греко-Католицької церкви Блаженіший Святослав (Шевчук). Його супроводжували Екзарх Луцький УГКЦ Йосафат та митрофорний протоієрей Роман Бегей.

Блаженніший Святослав ознайомився з експозицією музею, виставкою „Народний іконопис XVII – XIX cт.” та відзначив високий мистецький рівень волинського іконопису. Помолившись перед Холмською Чудотворною іконою Богородиці Глава Української Греко-Католицької церкви зазначив, що повернення Чудотворного образу на межі двох тисячоліть є знаковим для віруючих християн та Української держави. Блаженніший залишив запис у книзі відгуків для почесних гостей з подякою працівникам музею за збереження духовних скарбів України.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 540 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2