Головна » 2011 » Липень » 14 » Відвідання Музею волинської ікони дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Марком Гартнером.
14 липня 2011р. 2011 року Музей волинської ікони відвідав дипломат економічного відділу Посольства США в Україні Марк Гартнер. З великим інтересом він оглянув експозицію музею і виставку „Божественні лики. Між Сходом і Заходом”. Провідний науковий співробітник Людмила Карпюк відповіла на багато запитань гостя про збереження пам’яток сакрального мистецтва у храмах Волині.
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 786 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0