Головна » 2012 » Жовтень » 25 » Відкрито офіс-музей Старовижівської районної спілки ветеранів Афганістану.
Відкрито офіс-музей Старовижівської районної спілки ветеранів Афганістану.
25 жовтня 2012 року відбулись урочистості з нагоди відкриття офісу-музею Старовижівської районної спілки ветеранів Афганістану. Відтепер воїни-афганці матимуть окреме приміщення для своєї діяльності. Врахувавши прохання воїнів-афганців, районна влада знайшла можливості надати для їх діяльності частину приміщення, яке колись для своїх потреб використовував Ратнівсько-Старовивижівський об’єднаний військовий комісаріат.
Участь в урочистостях взяли голови райдержадміністрації Володимир Семенюк та районної ради Валентина Лисюк, голова Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Георгій Павлович, засновник благодійного фонду «Патріот Волині» Степан Івахів, учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, мешканці селища.
Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до стели пам’яті воїнам-інтернаціоналістам. Привітав своїх побратимів голова районної спілки воїнів-інтеранціоналістів Іван Шух, який подякував районній владі за підтримку і розуміння, а благодійному фонду «Патріот Волині» – за надану фінансову та матеріальну допомогу в облаштуванні приміщення. Тепер воїни-афганці матимуть можливість частіше зустрічатися, спілкуватися, приходити сюди зі своїми проблемами та радощами.

Джерело: сайт Старовижівського району, 25.10.2012
Категорія: Старовижівський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 681 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0