Головна » 2013 » Грудень » 17 » Відділ етнографії Волинського краєзнавчого музею запрошує на новорічно-різдвяні заходи.

заходів відділу етнографії
Волинського краєзнавчого музею
до новорічно-різдвяних свят

24 грудня 2013 р. з 10 до 13 год. майстер-клас із соломоплетіння «Дідух від Марії Кравчук».
Запрошуємо виготовити свій атрибут до свята, поспілкуватись із заслуженим майстром народної творчості України – Марією Кравчук та придбати її роботи. Заняття платне. Телефон для довідок та попереднього запису (0332) 24 23 58.

27 грудня 2013 р. о 12 год.етнографічна година з демонстрацією комплектів традиційного зимового вбрання волинян та поліщуків на основі діючої виставки одягу.
Усім охочим пропонуємо практичне заняття, на якому Ви зможете зав’язати хустку-опиначку, взути постоли, приміряти свиту та ін.

9 січня 2014 р. о 12 год.зустріч з етнографом А. Дмитренко та фольклористом О. Кондратович.
Вас чекає цікава розповідь на тему: «Зимова обрядовість та звичаєвість волинян».

10 січня 2014 р. о 12 год.етнографічна година «Атрибути різдвяних свят».
Ви маєте можливість ознайомитися з різдвяними зірками, вертепами, масками ряджених та взяти участь у рольовій грі.

Вартість вхідного квитка до музею:
для дорослих – 5 грн.,
для дітей та студентів – 3 грн.

Телефон для довідок: (0332) 24 23 58 – відділ етнографії, eviddil@facebook.com, eviddil@ukr.net
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 411 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1