Головна » 2012 » Травень » 16 » Відбувся Третій круглий стіл, приурочений до 35-річчя з часу заснування Міжнародного дня музеїв та 125-річчя музейної справи на Волині.
Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Волинського національного університету імені Лесі Українки з нагоди Міжнародного дня музеїв  започаткував у 2010 році проведення музеєзнавчих круглих столів. 16 травня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї проведено Третій круглий стіл „Музеї у дослідженні та збереженні пам’яток культурної спадщини західноукраїнських етнічних земель, приурочений до 35-річчя з часу заснування Міжнародного дня музеїв та 125-річчя музейної справи на Волині. У науковому заході взяли участь працівники музеїв та заповідників України, викладачі кафедри, студенти.
Під час засідання круглого столу прозвучали доповіді з актуальних теоретичних питань сучасного музеєзнавства, історії музейництва Західної України та формування їх колекцій, про джерела з вивчення музеїв Західної Волині 1920–1930 років, музейництво на західноукраїнських етнічних землях у 1939–1941 роках, музеї Волині й Холмщини у дослідженні та збереженні пам’яток, пам’яткоохоронну діяльність музеїв та ін.
Учасники наукового заходу взяли участь у презентації виставки „Волинь часів франко-російської війни 1812 року”, яку представила її автор, завідувач відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею Олена Бірюліна.
У програму наукового зібрання була включена презентація веб-сайту „Волинський краєзнавчий музей” (http://volyn-kray-mus.at.ua/).
Круглий стіл відбувся у рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”, який був проведений на базі Волинського краєзнавчого музею.

Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 493 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0