Головна » 2012 » Вересень » 21 » Відбулось паломництво вірних Волинської єпархії УПЦ КП до чудотворної Холмської ікони Божої Матері (ВІДЕО).
21 вересня 2012 року, в день свята Різдва Богородиці в Луцьку відбулось традиційне паломництво вірних Волинської єпархії УПЦ КП до чудотворної Холмської ікони Божої Матері. Про це повідомляє „Волинська правда”.
Після літургії у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбувся хресний хід від цього храму до Музею волинської ікони, де і зберігається Холмська ікона Богородиці. Там був відслужений акафіст до Пресвятої Богородиці, а віряни мали нагоду прикластись до Холмського образу Божої Матері.
Богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, якому співслужили священнослужителі Волинської єпархії УПЦ КП. Перед акафістом митрополит Мисаїл закликав вірних до молитв і пожертв для відновлення і зберігання Холмської ікони Божої Матері.
„Нехай Божа благодать буде над Волинню, щоб ми жили мирно і щасливо”, – додав митрополит Михаїл.

Джерело: сайт „Волинська правда”, 21.09.2012
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 699 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0