Головна » 2012 » Липень » 3 » Відбулася екскурсія молодих гірників у Нововолинський історичний музей.
Відбулася екскурсія молодих гірників у Нововолинський історичний музей.
З ініціативи генерального директора ДП „Волиньвугілля” Анатолія Заболотнього та відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому відбулась тематична екскурсія для молодих гірників у Нововолинському міському історичному музеї. Його директор Надія Войтюк розповіла про історію волинської землі, на якій виріс шахтарський Нововолинськ. Значну увагу було приділено темі зародження вугільної галузі на Волині, легендарним постатям першопрохідців глибоких волинських надр надбужанського краю. З особливим захопленням слухали молоді шахтарі розповідь Надії Войтюк про славних Героїв Соціалістичної праці Олександра Разборського та Володимира Сівака.
Разом з молоддю на тематичній екскурсії були Заслужений шахтар України Юрій Калістратов, технічний директор ДП „Волиньвугілля” Федір Богдан та помічник генерального директора Андрій Развін. Після екскурсії в музеї відбулася їхня цікава розмова з молоддю. Юрій Калістратов закликав гірників вчитися на прикладі старших поколінь волинських шахтарів. Федір Богдан розповів присутнім про актуальний стан та перспективи виробничої та господарської діяльності державного вугільного підприємства.

Джерело: сайт Нововолинської міської ради, 3.07.2012
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 607 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0