Головна » 2018 » August » 16 » Видано збірник матеріалів конференції „Народна творчість українців у просторі та часі”

Волинським краєзнавчим музеєм, спільно з Обласним науково-методичним центром культури, підготовлено і видано науковий збірник: Народна творчість українців у просторі та часі. Наук. зб. / упр-ня культури, з питань релігії та національностей Волин. ОДА; Волин. краєзн. музей; Обл. наук.-метод. центр культури; Вол. обл. орг. Нац. спілки краєзнавців України. Упоряд. А. Силюк. Наук. ред. В.Зубович. – Луцьк, 2018. – 656 с.

У науковому збірнику вміщено статті та повідомлення з історії та практики народної творчості на Волині та в Україні, виголошені на Міжнародній науковій конференції, проведеної в рамках Восьмого Міжнародного фестивалю українського фольклору „Берегиня” 10–11 серпня 2018 року в м. Луцьку.
Розрахований на науковців, краєзнавців, усіх, хто цікавиться народною творчістю українців.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 400 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2