Головна » 2016 » February » 24 » Видано науковий збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 145-річчю від дня народження Лесі Українки

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки науковцями Волинського краєзнавчого музею та його філіалу – Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, підготовлено та видрукувано видання Минуле і сучасне Волині та Полісся. Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині. Науковий збірник. Випуск 57. Матеріали VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 145-річчю від дня народження Лесі Українки, с. Колодяжне на Волині, 24-25 лютого 2016 року. Упоряд. А. Силюк, В. Комзюк. – Луцьк, 2016. – 290 с., іл.

У науковому збірнику вміщено статті та повідомлення учасників VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 145-річчю від дня народження Лесі Українки, яка відбувається в с. Колодяжне на Волині 24-25 лютого 2016 року, в яких досліджується життєвий шлях, творча спадщина і пошанування пам’яті Лесі Українки, Олени Пчілки та інших представників відомої української родини Косачів-Драгоманових в контексті української та світової історії та культури.

Розраховане на науковців, краєзнавців, музейних працівників та широке коло шанувальників минувшини.

Видання здійснене в рамках Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 693 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2