Головна » 2012 » Березень » 28 » Верховна Рада України постановила відзначити 130-річчя з дня народження В’ячеслава Липинського.
ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 130-річчя з дня народження В’ячеслава Казимировича Липинського

У квітні 2012 року виповнюється 130 років з дня народження В’ячеслава Казимировича Липинського – видатного політичного діяча, історика, соціолога, публіциста, теоретика українського консерватизму.

Враховуючи важливість постаті В’ячеслава Казимировича Липинського, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 130-річчя з дня народження В’ячеслава Казимировича Липинського.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 130-річчя з дня народження В’ячеслава Казимировича Липинського;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 130-річчя з дня народження В’ячеслава Казимировича Липинського, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності В’ячеслава Казимировича Липинського, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 130-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати:

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 130-річчю з дня народження В’ячеслава Казимировича Липинського;

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 130-річчю з дня народження В’ячеслава Казимировича Липинського.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України              В.ЛИТВИН

м. Київ
14 березня 2012 року
№ 4517-VI