Головна » 2013 » Лютий » 14 » ВЕЧІР ЛІРИЧНОЇ ПІСНІ І ПОЕЗІЇ У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ.
ВЕЧІР ЛІРИЧНОЇ ПІСНІ І ПОЕЗІЇ У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ.
14 лютого 2013 року у Володимир-Волинському історичному музеї відбувся вечір української ліричної пісні і поезії. Захід організували наукові співробітники музею спільно з територіальним центром по обслуговуванню одиноких і непрацездатних громадян у Володимирі-Волинському.
Присутні – слухачі університету третього віку дізналися багато цікавого про історію романсу, послухали задушевні ліричні пісні у виконанні музичного керівника Володимир-Волинського вищого професійного училища Світлани Подзізей та її учнів Олександра Ваколюка, Тетяни Тимощук та Оксани Власюк. Із захопленням слухали старші люди гру на скрипці місцевого музиканта Рафаеля Касімова, нікого не залишили байдужими українські та російські романси професійно виконані викладачем Володимир-Волинського педколеджу імені А.Кримського Тетяною Пасієвич. Гарним доповненням до музики були й вірші – звучали поезії Ліни Костенко, Володимира Сосюри. Наукові співробітники музею Богдан Янович і Ганна Доскоч зачитали свої вірші. Цей захід подарував усім присутнім приємні хвилини і гарний настрій.

Джерело: сайт Володимир-Волинського історичного музею
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 687 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2