Головна » 2014 » Грудень » 2 » В обласному музеї відбувся творчий вечір з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями (ФОТО, ВІДЕО).
12:15
В обласному музеї відбувся творчий вечір з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями (ФОТО, ВІДЕО).
В обласному музеї відбувся творчий вечір з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями (ФОТО, ВІДЕО).

   1 грудня 2014 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся творчий вечір „А я іду крізь біль – в життя! До світла” (Л.Лежанська), приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

   У конференц-залі музею розгорнули виставку робіт людей з обмеженими можливостями. Це роботи Валентини Михальської (с. Хворостів Любомльського району), Віктора Швеця (м. Луцьк), Валентини Протопоп (с. Древині Іваничівського району) з фондів музею; роботи дітей Волинської обласної громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна (гурток паперової пластики); роботи учасників гуртка флористики при Волинському обласному центрі інвалідів зору; також учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Зінаїди Навроцької (м. Луцьк), Анатолія Лучка (м. Луцьк) та родини Кротюк (с. Романів Луцького району).

   Подарунком для учасників та гостей заходу був виступ Народної самодіяльної хорової капели „Лісова пісня” при Луцькій міській територіальній організації УТОС.

   Учасників заходу, учнів Луцького центру професійно-технічної освіти та студентів Луцького інституту розвитку людини університету „Україна” ознайомила з виставкою провідний науковий співробітник музею Л.В.Гриб. З заключним словом виступив голова правління Волинської обласної організації та Луцької МТПО УТОС Ю.П.Симончук. Ведуча заходу молодший науковий співробітник І.І.Сафулько.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 495 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]