Головна » 2015 » May » 14 » В обласному краєзнавчому музеї відбудеться П’ятий круглий стіл „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”

15 травня, з нагоди Міжнародного дня музеїв, Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки проводять П’ятий круглий стіл на тему „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика” (програма тут).

ПОРЯДОК РОБОТИ

Місце проведення: Волинський краєзнавчий музей

(м. Луцьк, вул. Шопена, 20)

9.30 – 10.00 реєстрація

10.00 – 12.00 – робота круглого столу

12.00 – 13.00 представлення виставки «Волинське Полісся» (за матеріалами етнографічних експедицій». Польові етнографічні дослідження.

13.00 – 14.00 презентація нових видань з археології:

- «Духовна культура первісного населення» : автори: Г. Охріменко, С. Локайчук. – Луцьк : «Вежа-Друк» - 2015;

- «Первісне мистецтво і культура Волині» : автори Н. Скляренко, Г. Охріменко. – Луцьк, 2013;

- «Відомі археологи – дослідники пам’яток України»: автор: Г. Охріменко. – Луцьк, 2014.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 709 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4