Головна » 2013 » Лютий » 25 » В історико-культурному заповіднику „Старий Луцьк” відбувся концерт до Дня народження Лесі Українки.
Українська співачка і композитор Тетяна Ціхоцька та учні музичних шкіл міста відзначили День народження Лесі Українки концертом.
Захід відбувся 25 лютого 2013 року в приміщенні дирекції історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Діти та викладачі музичної школи імені Фридерика Шопена дали концерт, присвячений 142-й річниці з дня народження Лесі Українки.
Вони виконували твори класичної музики та співали. Вихованці музшколи Анна Єфименко та Дарина Собко виконали твори Шопена. А Дарина Зубчук заграла і заспівала твір Надії Гуменюк «Прощання з фортепіано».
На завершення концерту заспівала відома українська співачка та композитор Тетяна Ціхоцька. За її словами, вона була одягнута в сорочку з мотивами, зібраними Оленою Пчілкою.

Після концерту заступник директора заповідника з наукової роботи Валентина Окуневич провела екскурсію меморіальною квартирою «Лесина вітальня».

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 572 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1