Головна » 2012 » Березень » 2 » Урок гончарства майстрині Жанни Миляшкевич у Волинському краєзнавчому музеї.
Урок гончарства майстрині Жанни Миляшкевич у Волинському краєзнавчому музеї.
    2 березня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулась зустріч з художником-керамістом Жанною Миляшкевич.
   Майстриня провела урок гончарства для юних краєзнавців Центру туризму, спорту та екскурсій, учнів 6 і 7 класів ЗОШ I-III ст. №25 м. Луцька. Із шматочків глини, протягом півтори години, діти ліпили традиційні іграшки-свищики у вигляді пташечок.
   Діти змогли у своїх руках відчути „живу глину” з якої у них вийшли своєрідні свищики. Кожен вніс у іграшки свою теплоту, енергію, додав цікаві декорації. Деякі учні виявили бажання подарувати власноруч виготовлені іграшки мамам до Дня 8-го березня.
   Готові висушені вироби Жанна Олександрівна випалить в печі і подарує на згадку юним майстрам. А для музею вона подарувала два свищики, які стануть доповненням до колекції дитячої іграшки.
   Наприкінці уроку в актовому залі музею можна було почути як виспівують глиняні пташечки, що сповіщали про прихід весни.
   Майстриня любить працювати з дітьми, тому що вони – „живчики”, які несуть позитивну енергію. Сама Жанна Миляшкевич – привітна, енергійна людина, яка завжди радо навчить творити прекрасні вироби з „живої глини” всіх бажаючих.

Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1015 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0