Головна » 2012 » Жовтень » 1 » Українські письменники брати Капранови радять негайно відвідати Затурцівський музей В’ячеслава Липинського. Кажуть, що „неймовірно цікаво”.
Відомі українські письменники брати Капранови радять негайно запланувати візит до Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського. Про це вони повідомили на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook.
„Село Затурці 19 кілометрів від Луцька, це дорога на Устилуг та Володимир Волинський. На музей поворот праворуч, потім за церквою ліворуч і упираєтеся. Єдина особливість – вказівник з дороги встановлено просто на повороті, навіть трохи за ним. Так що одразу повертайте. Музей працює з 10 до 17, вихідні - понеділок та вівторок. Неймовірно цікаво. Передусім волиняни, а далі всі – до Липинського!”, – додають письменники.

Джерело: сайт ВолиньPost, 01.10.2012
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 618 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1