Головна » 2013 » Лютий » 17 » У Затурцівському музеї В’ячеслава Липинського підбито підсумки конкурсу на кращу ілюстрацію до творів Лесі Українки.

17 січня 2013 року, у неділю, конференцзала Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського була переповнена школярами, їх учителями і батьками: тут відбувалось підбиття підсумків конкурсу на кращу ілюстрацію до творів Лесі Українки, присвяченого 142-й річниці від дня народження геніальної поетеси.
   У конкурсі взяло участь 20 учнів середніх, початкових і старших класів Затурцівської і Зубильненської шкіл а також гуртківці з Локачинського будинку школяра. Всі учасники конкурсу були нагороджені оплесками глядачів та призами, а приз глядацьких симпатій дістався наймолодшому шестирічному конкурсанту.
   На зустріч з учнями Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ступеня імені В.К.Липинського, Затурцівської допоміжної спецшколи-інтернату, Зубильненської ЗОШ І-ІІ ступенів та гуртківцями з Локач прибула керівник дитячої кіностудії „Боривітер” Марія Лукашевич, яка презентувала роботу студійців – короткометражний фільм „Наша Леся”. Гостя з Луцька вручила представникам шкіл диски з фільмом, відзначила учасників конкурсу, а всім присутнім подарувала закладочки до книг і календарики, створені учасниками студії.
Наталя Гатальська,
с.Затурці

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 586 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0