Головна » 2012 » Квітень » 17 » У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського заглянули до казки у віконце.
Кожен з нас родом із дитинства, у якому з давнини віків панувала казка.
Тому і діти, й дорослі з радістю завітали 17 квітня 2012 року до Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського, у якому відкрилась чергова виставка під назвою „Заглянь до казки у віконце”.
На виставці експонуються ляльки та елементи декорацій до казок дитячого лялькового театру „Гостинна казка”, що функціонує при Затурцівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат. В репертуарі театру — українські народні казки: „Курочка ряба”, „Колосок”, „Коза-дереза”, „Колобок”, а також „Дюймовочка” та ін.
Захід відкрив завідувач музею Віталій Кушнір.
На презентації виставки виступили керівники театру Оксана Хіняєва та Оксана Іванчук з донечками. Минулорічні випускникці цієї школи Маша і Катя чудово виконали пісню „Україно моя”. Галина Ушакова прочитала свій вірш, присвячений „Гостинній казці”. Учасники дійства (73 дорослих і дітей) переглянули одну з вистав у відеозапису, а потім поласували пиріжками від півника Голосисте Горлечко.
Про роботу над виставкою розповіла провідний науковий співробітник музею Наталія Гатальська.
У книзі відгуків гості залишили захоплені враження та щирі слова вдячності за подароване свято.
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 606 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.0/1