Головна » 2012 » Травень » 13 » У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського проведено вечір до Дня Матері.
   13 травня 2012 року, в неділю, в приміщенні Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського проведено вечір до Дня Матері, організований просвітянським осередком „Джерело”, що діє при музеї.
   З вітальним словом до присутніх у залі звернувся завідувач відділу Віталій Кушнір. Він коротко розповів про історію започаткування відзначення цього дня у світі та в Україні, а також представив гостей з Луцька, які привезли до Затурець свої творчі здобутки.
   У виконанні заслуженої артистки України Галини Кажан прозвучали безсмертні поезії Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Ліни Костенко. Вокальне тріо „Віра, Надія, Любов” у складі Галини Савельєвої, Надії Поліщук і Тамари Михалевич подарувало учасникам вечора низку українських пісень. Першою прозвучала пісня „Матусин оберіг” на слова Віталія Кушніра.
   Присутні на святі дорослі і діти тепло вітали виконавців, а в нагороду, крім оплесків, артисти отримали весняні квіти.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 540 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0