Головна » 2012 » Лютий » 28 » У Володимирі-Волинському музейниками проведено учнівську конференцію „Святині твої, Володимире”.
29 лютого 2012 року на базі Володимир-Волинської ЗОШ № 5 відбулася учнівська конференція Святині твої, Володимире, організована завідуючою шкільним музеєм етнографії Берегиня, вчителькою української мови Марією Литовчук спільно з Володимир-Волинським історичним музеєм.
Захід благословив настоятель церкви Святого Володимира о.Юрій.
Учні школи Тетяна Дацко, Петро Михальчук, Катерина Мудрик,Ганна Нікіта, Оксана Дуда, Вікторія Штунь, Олександра Білик, Дарія Ізюк, Маряна Мінчук, Гаяне Васканян, Оксана Осіюк підготували змістовні реферати про пам'ятки сакральної архітектури Володимира-Волинського.
Науковий співробітник музею Богдан Янович провів з учнями краєзнавчу вікторину Чи знаєш ти історію рідного міста. Присутні, серед яких були й членкині Володимир-Волинської філії Союзу Українок на чолі з Наталією Авдієнко, переглянули відеофільм про церкви Володимира-Волинського, підготовлений учнями 5-ої школи, школярі читали поезії Богдана Яновича, співали пісень про Україну.
Зі словами вдячності до гостей і учасників звернувся директор ЗОШ №5, заслужений вчитель України Анатолій Кореневський, який наголосив на великому позитиві того, що учні вивчають історію Володимира-Волинського – одного з найдавніших міст України.
Депутат міської ради, голова благодійного фонду Віра у майбутнє Віра Чайковська-Тарликова нагородила найактивніших учнів пам'ятними подарунками.
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 615 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0