Головна » 2012 » Березень » 31 » У Володимир-Волинському історичному музеї відбувся передвеликодній майстер-клас з писанкарства.
   31 березня 2012 року у Володимир-Волинському історичному музеї відбувся передвеликодній майстер-клас з писанкарства, організований викладачами та студентами Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Кримського.
   Досвідчені педагоги Леся Дембровська, Оксана Білик, Валентина Залуніна разом із студентами зразкової студії писанкарства «Писанки княжого граду» демонстрували зразки досконалості та майстерності в орнаментуванні та розписі пасхальних символів-писанок. Про високий рівень професіоналізму викладачів та студентів  свідчить те,що студія отримала звання «зразкова» та відзначена дипломом Міністерства освіти, науки, молоді та спорту. На майстер-клас до Володимир-Волинського історичного музею також завітав депутат Верховної Ради Віктор Олійник з дружиною Ольгою.
   За столами творили і навчали інших талановиті студентки: Людмила Антонюк, Маргарита Данилюк, Оля Любохинець та Олена Нагорнюк. Наталя Баришок навчається на другому курсі за спеціальністю «початкове навчання», а на майстер-клас прийшла, аби дізнатися про писанкарські премудрості. Оксана Ладчук показувала як можна оздобити дерев'яні яйця у стилі петриківського розпису, а Віта Лавренюк розписувала перепелині яйця.
   Викладач Валентина Залуніна  розповідала виховацям  місцевого дитячого будинку сімейного типу Наталії Бучковської як орнаментується оберегова писанка. Тож діти  разом з викладачкою створювали свої маленькі писанкарські шедеври. Надзвичайно гарні роботи з соломки виконувала студентка Людмила Данилюк яка творчо співпрацює з писанкарями на різних виставках.Презентував свою майстерність і Станіслав Волощенко.
   І хоча за вікном падав сніг і примхлива весняна погода плакала дощем, у музейній залі було затишно, панувала атмосфера щирості і любові, мерехтіли вогники свічечок, нагадуючи що незабаром Великдень.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 708 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/1