Головна » 2012 » Серпень » 23 » У Володимир-Волинському історичному музеї розгорнуто фотодокументальну виставку до 21-ої річниці незалежності України.
У Володимир-Волинському історичному музеї розгорнуто фотодокументальну виставку. Фотознімки, документи, вирізки з газет розповідають про шлях володимирчан до незалежності, про внесок до національно-демократичного відродження. Зокрема підготовлена добірка матеріалів місцевої преси 90-х років ХХ століття про ті звитяжні та дещо романтичні роки, на окремих світлинах зафіксовано підняття державного прапора вперше у Володимирі-Волинському. Також на виставці експонуються фото таких борців за державну Незалежність як Михайло Грушевський, В’ячеслав Чорновіл, Кость Левицький, Левко Лук’яненко. Матеріали з газетної періодики висвітлюють прийняття Акту Незалежності України, яке відбулося 24 серпня 1991 року у стінах Верховної Ради України, Конституції як одного з важливих атрибутів Незалежності України. Фотоматеріали  чергуються з віршованими рядками про Україну, які належать перу видатних поетів українського народу – Тарасу Шевченку, Василю Симоненку.

Джерело: сайт Володимир-Волинського історичного музею
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 511 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0